Nový webový klient pro Cimco DNC-Max

S potěšením oznamujeme vydání webového klienta druhé generace pro Cimco DNC-Max

Nový webový klient DNC-Max je vytvořen od základů pomocí podobných technologií jako MDC-Max Web Client, který umožňuje mnohem rychlejší a citlivější přístup k datům z centrálního bodu. Stávající uživatelé MDC-Max okamžitě zjistí, že MDC-Max a DNC-Max nyní sdílejí společnou přihlašovací obrazovku (a ve skutečnosti stejný webový server), který umožňuje rychlé a snadné přepínání mezi klienty.

Nový DNC-Max klient je založen na designovém jazyce použitém v klientském rozhraní MDC-Max a obsahuje konzistentní vzhled, který funguje napříč všemi zařízeními, jako je stolní počítač, smartphone, tablet a televizor. Pro optimální zobrazení nebo osobní preference podporuje klient světlý i tmavý motiv, který lze snadno přepínat přímo v tomto rozhraní.

Portlist
Chcete-li dosáhnout maximálního prostoru na obrazovce, což je důležité pro malé zařízení, nový klient nemá žádné viditelné možnosti. Místo toho představuje čistý přehled skupin, portů a relevantních informací o každém portu, jako je aktuální stav a aktivní přenos souborů. Přehled portů lze dále použít jako digitální značení a podporuje jak celou obrazovku, tak schopnost skrýt obecné horní menu. Viditelnost a opětovné uspořádání skupin a portů lze konfigurovat přímo v klientovi pomocí drag-and-drop.

Adaptivní nabídky
Možnosti v nabídce se přizpůsobují v závislosti na stavu portu, takže jsou k dispozici pouze příslušné možnosti. Také jsou k dispozici pouze nejběžnější možnosti, zatímco méně často používané možnosti jsou přístupné klepnutím na možnost [...]. Tím je zajištěno velmi čisté rozhraní, které je snadno srozumitelné a méně náchylné k lidské chybě a nesprávnému klepnutí.

Operace jako Odeslat, Přijmout, Záznam a Fronta zobrazují pracovní dialog s dalšími informacemi. Provozní dialogy vždy zobrazují aktuální port a stav v horní části, kde to může být vidět na první pohled. Klepnutím (nebo dotykem) na dialogové okno portu se zobrazí také nabídka portů a umožňuje rychle přeskočit z jednoho dialogu do druhého, například z fronty do protokolu.

Funkce
Webový klient DNC-Max obsahuje následující funkce:

Mnohem rychlejší a citlivější klient
Bez obnovení prohlížeče nebo opětovného načítání stránky
Optimalizováno pro použití s ​​malou šířkou pásma
Aktualizace z centrálního bodu (klienti automaticky načtou novou verzi na zařízení)
Rychlé přepínání mezi webovými klienty DNC-Max a MDC-Max
Vylepšený design s jasnými a temnými motivy
Pracuje přes mobilní zařízení, tablety, stolní počítače a televizory
Přizpůsobitelné nabídky
Přetahování, přeskupování a skrytí skupin a portů
Odesílání a přijímání přenosů souborů
Přetahování a přesouvání souborů ve frontě
Pozastavit / obnovit převody souborů ve frontě
Začít, zastavit nebo restartovat port
Zobrazit postup přenosu a stav portů / strojů
Zobrazit obsah souborů před odesláním
Zobrazení protokolu portů
Volná 30denní zkušební verze
Webový klient DNC-Max je součástí programu CIMCO Software 8.05.02.

Fotogalerie