EasyTechnology

EasyTechnology

EasyArchiv / EasyPLM

EasyArchiv / EasyPLM

EasyArchiv / EasyPLM

DMS - PLM řešení pro vaši firmu

EasyArchiv /EasyPLM je systém zabezpečující podporu životního cyklu výrobku v rozsahu požadovaném zákazníkem, od správy konstrukčních a výrobních dat až po podporu byznys procesů všech oddělení společnosti zákazníka. EasyArchiv i EasyPLM představují jeden produkt, pouze v jiných konfiguracích. EasyArchiv zajišťuje bezpečné ukládání a správu dokumentů, s otevřeným a uživatelsky přívětivým přístupem k archivovaným dokumentům a s možností úprav základního řešení podle požadavků zákazníka. EasyPLM je modulárním rozšířením systému EasyArchiv zajišťující komplexní správu životního cyklu výrobku (správa položek, kusovníků, technologie, projektů, workflow procesů a integrace na ERP) včetně návazných dokumentů i jiných informací.

Systém dokáže spravovat jakoukoliv dokumentaci/položky/technologické postupy/operace/nářadí s návaznými procesy (workflow) v rámci celé organizace, prakticky bez omezení.

EasyPLM lze integrovat s řadou informačních systémů a prostředků využívaných zákazníkem a přizpůsobit se pracovním procesům a funkcím dle aktuálních i budoucích potřeb a požadavků uživatelů.

 

Modulární systém s architekturou Client / Server

EasyPLM je řešení s architekturou Client/Server, a může být provozován s databází Microsoft SQL nebo Oracle podle preferencí zákazníka.   

 

Základní funkce systému EasyPLM


Integrace CAx

EasyPLM má k dispozici integrace CAx systém různých výrobců. Podporuje Autodesk systémy, jako jsou Inventor, AutoCAD, Revit (BIM) a další, a dále pak systémy CATIA, Pro/E – CREO, Solidworks, SolidEdge, TopSolid, Microstation a další. 

 

Integrace ERP systémů

EasyPLM  využívá pro integraci s ERP systémy běžných IT komunikačních standardů (databázová propojení, web services a další). Jsou podporovány ERP systémy řady výrobců, například SAP, INFOR LN, BaaN, JDE, QUAD, ale i menší systémy, jako je například EasyTechnology, Helios, POHODA a jiné.  Je možné realizovat propojení i na ostatní DMS a PLM systémy, jako jsou Agile, Teamcenter či Autodesk Vault, BIM 360 Docs.

 

Klienti systému EasyPLM

EasyPLM má k dispozici standardního Desktop Windows klienta, EasyArchiv LT klienta, nebo také web klienta.   Pomocí Web klienta lze přistupovat do systému i z mobilních zařízení různých platforem.

 

Bezpečné ukládání dat

Systém EasyPLM při správě dat využívá několik bezpečnostních úrovní, od vlastního přihlášení do systému pomocí jména uživatele a jeho hesla (či řízené Active Directory), přes oprávnění spojené s profilem uživatele či jeho rolí, určujícím dostupné funkce systému, až po možnost řízení přístupových práv k dokumentům, položkám, procesům a dalším dle stavů a zařazení do příslušné organizace. 

Bezpečnost je dále posílena kryptováním názvu souborů, případně i jejich obsahu, které jsou ukládány do zabezpečené oblasti.

EasyPLM splňuje požadavky důvěryhodného digitálního úložiště, je certifikováno dle ISO 16363:12.

 

Podpora tiskových řešení

EasyPLM podporuje i systémy správy tiskových zařízení, např. plot-management společnosti CIMGRAPH, kde řídí specifické tiskové úlohy dle požadavků uživatelů.

 

Příklady dalších řešených agend

 

Aktuality

Konečná fáze vývoje nového modulu CIMCO Scheduler pro plánování výroby
01/12/2020

Konečná fáze vývoje nového modulu CIMCO Scheduler pro…

Digitální plánování - plánování výrobní budoucnosti pomocí CIMCO Scheduler

Čtěte více
Modul EUREKA CHRONOS
11/08/2020

Modul EUREKA CHRONOS

Velmi výkonný a spolehlivý nástroj pro optimalizaci NC programů

Čtěte více
Pozvánka na „ZÁKAZNICKÝ DEN CERATIZIT“
05/08/2020

Pozvánka na „ZÁKAZNICKÝ DEN CERATIZIT“

Živé prezentace a ukázky z obrábění nejnovějšími nástroji v nově vybaveném Technickém Centru.

Čtěte více

Partneři

WNT - Ceratizit group Vason TD-IS SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Enprag MIROSTEEL s.r.o.