Autodesk Inventor / SolidWorks

Autodesk Inventor / SolidWorks

SolidCAM / InventorCAM

SolidCAM / InventorCAM

Eureka

Eureka

DCAMCUT

DCAMCUT

Disketové emulátory

Disketové emulátory

Vzdálená podpora

Vzdálená podporaMonitoring výroby

Monitoring výroby

DNC sítě

DNC sítě

Cimco NCBase

Cimco NCBase

Cimco Edit

Cimco Edit

EasyTechnology

EasyTechnology

EasyArchiv / EasyPLM

EasyArchiv / EasyPLM

EasyArchiv / EasyPLM

DMS - PLM řešení pro vaši firmu

EasyArchiv /EasyPLM je systém zabezpečující podporu životního cyklu výrobku v rozsahu požadovaném zákazníkem, od správy konstrukčních a výrobních dat až po podporu byznys procesů všech oddělení společnosti zákazníka. EasyArchiv i EasyPLM představují jeden produkt, pouze v jiných konfiguracích. EasyArchiv zajišťuje bezpečné ukládání a správu dokumentů, s otevřeným a uživatelsky přívětivým přístupem k archivovaným dokumentům a s možností úprav základního řešení podle požadavků zákazníka. EasyPLM je modulárním rozšířením systému EasyArchiv zajišťující komplexní správu životního cyklu výrobku (správa položek, kusovníků, technologie, projektů, workflow procesů a integrace na ERP) včetně návazných dokumentů i jiných informací.

Systém dokáže spravovat jakoukoliv dokumentaci/položky/technologické postupy/operace/nářadí s návaznými procesy (workflow) v rámci celé organizace, prakticky bez omezení.

EasyPLM lze integrovat s řadou informačních systémů a prostředků využívaných zákazníkem a přizpůsobit se pracovním procesům a funkcím dle aktuálních i budoucích potřeb a požadavků uživatelů.

 

Modulární systém s architekturou Client / Server

EasyPLM je řešení s architekturou Client/Server, a může být provozován s databází Microsoft SQL nebo Oracle podle preferencí zákazníka.   

 

Základní funkce systému EasyPLM


Integrace CAx

EasyPLM má k dispozici integrace CAx systém různých výrobců. Podporuje Autodesk systémy, jako jsou Inventor, AutoCAD, Revit (BIM) a další, a dále pak systémy CATIA, Pro/E – CREO, Solidworks, SolidEdge, TopSolid, Microstation a další. 

 

Integrace ERP systémů

EasyPLM  využívá pro integraci s ERP systémy běžných IT komunikačních standardů (databázová propojení, web services a další). Jsou podporovány ERP systémy řady výrobců, například SAP, INFOR LN, BaaN, JDE, QUAD, ale i menší systémy, jako je například EasyTechnology, Helios, POHODA a jiné.  Je možné realizovat propojení i na ostatní DMS a PLM systémy, jako jsou Agile, Teamcenter či Autodesk Vault, BIM 360 Docs.

 

Klienti systému EasyPLM

EasyPLM má k dispozici standardního Desktop Windows klienta, EasyArchiv LT klienta, nebo také web klienta.   Pomocí Web klienta lze přistupovat do systému i z mobilních zařízení různých platforem.

 

Bezpečné ukládání dat

Systém EasyPLM při správě dat využívá několik bezpečnostních úrovní, od vlastního přihlášení do systému pomocí jména uživatele a jeho hesla (či řízené Active Directory), přes oprávnění spojené s profilem uživatele či jeho rolí, určujícím dostupné funkce systému, až po možnost řízení přístupových práv k dokumentům, položkám, procesům a dalším dle stavů a zařazení do příslušné organizace. 

Bezpečnost je dále posílena kryptováním názvu souborů, případně i jejich obsahu, které jsou ukládány do zabezpečené oblasti.

EasyPLM splňuje požadavky důvěryhodného digitálního úložiště, je certifikováno dle ISO 16363:12.

 

Podpora tiskových řešení

EasyPLM podporuje i systémy správy tiskových zařízení, např. plot-management společnosti CIMGRAPH, kde řídí specifické tiskové úlohy dle požadavků uživatelů.

 

Příklady dalších řešených agend

 

Aktuality

Konečná fáze vývoje nového modulu CIMCO Scheduler pro plánování výroby
01/12/2020

Konečná fáze vývoje nového modulu CIMCO Scheduler pro…

Digitální plánování - plánování výrobní budoucnosti pomocí CIMCO Scheduler

Čtěte více
Modul EUREKA CHRONOS
11/08/2020

Modul EUREKA CHRONOS

Velmi výkonný a spolehlivý nástroj pro optimalizaci NC programů

Čtěte více
Pozvánka na „ZÁKAZNICKÝ DEN CERATIZIT“
05/08/2020

Pozvánka na „ZÁKAZNICKÝ DEN CERATIZIT“

Živé prezentace a ukázky z obrábění nejnovějšími nástroji v nově vybaveném Technickém Centru.

Čtěte více

Partneři

WNT - Ceratizit group Vason TD-IS SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou Enprag MIROSTEEL s.r.o.