DNC/MDC/Monitoring "na živo" - Technical Training Ceratizit

Kick-off Technical Training Ceratizit 2020. První série seminářů úspěšně za námi. K vidění nejmodernější "prvky" moderní výroby.

První série seminářů je opět úspěšně za námi. Po konání tří velkých seminářu UP2DATE: na živo na CNC strojích budou po létě následovat mnohem obsáhlejší zákaznické dny kde bude k vidění mnoho zajímavého týkající se moderních trendů ve výrobě. Půjde zejména o technické a technologické novinky z oblasti CNC výroby.

V technickém centru Ceratizit, které prošlo rozsáhlou modernizací jsou opět k vidění nejmodernější prvky moderní výroby.

Nejenom že je možné shlédnout "na živo" reálné obrábění na CNC strojích YCM a Hermle, ale návštěvníci si též mohou "na vlastní kůži" vyzkoušet nejnovější verze 3D CAD/CAM softwarů SolidCAM a InventorCAM. Mohou si tak vyzkoušet jak práci s modely, tak tvorbu celého projektu výroby až po samotné obrobení na CNC strojích. Celý proces výroby je navíc monitorován a návštěvník si tak může v centru prohlédnout a dokonce i vyzkoušet vše co přináší a obnáší nasazení moderní DNC sítě či MDC. K vidění je celý proces monitoringu výroby.

K vidění je dále moderní zařízení ZOLLER (měření, seřizování, kontrola nástrojů, atd..).

Další novinky v oblasti moderních trendů výroby připravujeme a brzy představíme.

Tým DTS-Praha a.s.

 

 

 

Fotogalerie